Sıkça Sorulan Sorular

Sürekli internet bağlantıları, her saat yenileri eklenen virüsler, hem ev hem ofis bilgisayarlarını her geçen gün daha fazla tehdit etmeye devam etmekte.
Kimi zaman, bir oyunun en heyecanlı yerinde, kimi zaman bir ödevi hazırlarken, kimi zaman ticari programınıza bilgi girerken, veya patronunuzun çok sinirli olduğu bir günde, sizden rapor istediğinde, aniden elektrikler kesildi ve bilgisayarınız bir daha açılmadı, yok yok, bilgisayarınızın faresi istem dışı, hareket ederek bilgisayarınızı kullanmanıza fırsat vermiyor.

Hayır.

Fiyatın yüksek olması bir cihazı daha kaliteli yapmaz. Önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en uygun makinedir.

Hayır. Sektörde çok sayıda teknik servis olarak geçinen firma vardır. Nemak;  bu sektörde yıllardır var olmasını kaliteli teknik servis hizmeti anlayışına borçludur.

Evet.Teknik Servis Ekibimiz her marka ve model cihaza teknik servis hizmeti verebilecek kapasite ve donanıma sahiptir.

Cihaz alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör ihtiyaçlarınıza ne fazla nede az cevap vermesidir. Önemli olan ihtiyacınızı tam karşılayabilecek cihaz almaktır. Fazlası ekonomik olarak sizi zorlar. Azı ise zaten ihtiyacınıza karşılık veremeyecektir.

Teknik servisinin çok iyi olması. her cihaz problem çıkarabilir (ve çıkarmaktadır) önemli olan teknik servis kalitesi ve devamlılığıdır. Gama Büro bu anlayışı tam olarak bünyesinde barındırmaktadır.

Parça bulunabilirliği önemlidir. Cihazın yedek parça ve tüketim malzemelerini (sarf malzeme) (toner gibi) piyasada bulabilmek bir cihazı kaliteli kılar.

A’dan Z’ye cihaz ve sarf malzeme fiyatları elbette belirgin özelliktir.

Lütfen sarf malzeme tedariği için 0212 217 04 90 telefonundan irtibat kurunuz. Unutmayın telefon en hızlı iletişim aracıdır.

Garanti yada Bakım sözleşmeniz bulunuyor ise evet alabilirsiniz, Alttaki Linki tıklayarak yazılımı lütfen indiriniz.

Kurulum bittiğinde yazılımı çalıştırarak kullanıcı id ve parolasını destek birimimize ileterek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Uzak Masa üstü yardım.

Kullanılan mürekkep ömrünün tükendiği yada gerektiği kadar olmadığını bildirmektedir.

Cihazınız kağıt sıkıştırmış,kontrol paneli olan bir cihazsa ekrandaki önergeleri izleyerek kağıdı çıkarın. Sorun devam ederse 0212 217 04 90 numaralı telefondan Teknik Servis’imizi arayınız.

Fotokopi makinesi otomatik ışık ayarı konumunda mı? Otomatik ışık ayarı konumuna göre ışık ayarı yapınız.

Fotokopi makinesi manual ışık ayarı konumunda mı? Işık ayarını manual ışık ayarı tuşları ile yapınız.Tüm ışık ayarını yapmak için manual ışık ayarı düzeyini ayarlayınız.

Toner ilave et göstergesi yanıp sönüyor mu? Toner ilave ediniz.