Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi Makinelerinin tamiri bakımı toner değişimi gibi tüm işlemleri hassasiyetle yapıyoruz. Uzman kadromuz ve yılların verdiği tecrübe ile neredeyse tüm markaların tamir ve teknik desteğini vermektedir.

Fotokopi Servisi ,Fotokopi Makinası Servisi,Fotokopi Makinası Teknik Servisi,Fotokopi Makinesi Teknik Servis,Fotokopi Teknik ,Fotokopi Arızası Fotokopi Arıza Servisi

Çağımızda oldukça gelişmiş olan ve her geçen gün gelişmeye devam eden teknoloji sayesinde hayatımızın önemli parçaları hâline gelen çok sayıda teknolojik alet bulunmaktadır.

Bu teknolojik aletler, manevi olarak da olsa aynı anda dünyanın birçok yerinde bulunmamızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yapmakta olduğumuz pek çok iş ve faaliyet için de bizlere oldukça yardımcı olan ve sundukları avantajlarla iş sürelerimizi azaltan teknolojik aletler de bulunmaktadır. Bu aletler arasında bilgisayarlar ve bilgisayarlar, yazıcılar, faks makinaları ve fotokopi makinaları yer almaktadır.

Bu aletler her ne kadar günlük hayatımızda bize büyük oranda yardımcı olsalar da bazen, oluşabilen bazı teknik aksamalar veya duraklamalar nedeniyle arızalanabilmektedirler ve arızalanan bu cihazların yeniden çalışabilmeleri için tamir edilmeleri gerekmektedir. Arızalanan cihazların tamiri, tıpkı bir doktorun hastasını ameliyat etmesine benzer.

Cihazın dilini bilmeyen ve onu tanımayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılan cihazların arızaları çözülememekte, hatta cihazın tamir edilmesi imkansız bir pozisyona girmesine neden olmaktadırlar.

Neden Kiralık Hizmete Başvurmalıyım?

Markası ve modeli her ne olursa olsun bünyemiz fotokopi makinelerinizin başta olmak üzere benzer tüm cihazlarınızın arızalarını gidermektedir. Fotokopi tamiri Nemak olarak bünyemiz her bakımından kalitesini ortaya koymaktadır. Tamir, onarım ve bakımın konusunda gelişmiş bir yapısı olan bünyemiz güvenilir konusunda da oldukça ileri seviyededir. Siz değerli müşterilerimiz güvenli ve kaliteli bir hizmetten faydalanıp tekrar cihazlarınızın arızalanmasını istemiyorsanız bünyemiz ile iletişime geçin. Böylelikle sorunsuz bir hizmet almış olursunuz.

Bünyemiz yukarıdaki her tür cihazın markası ve modeli fark etmeksizin tamirlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de bu tamir hizmetimizden faydalanıp tamirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı fiyatları ile dikkat çeken bünyemiz hemen hemen konuda sizleri de aydınlatarak yanlış kullanımları da önlemektedir. Bu da sizin daha da sorunla karşılaşmanızı sağlamaktadır. Eğer yaşadığını yukarıdaki makine ve cihazları bünyemiz ile tamir ettirip hayatın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fotokopi makinanızın açık olup olmadığını kontrol edin.
 • Fotokopi makinanızın ekranında Ready to Copy (Fotokopi Çekimine Hazır) olup olmadığından emin olun.
 • Fotokopi makinanızın kasetlerinde kağıt olup olmadığını kontrol edin.
 • Fotokopi makinanızın kablolarının takılı olup olmadığını kontrol edin.
 • Fotokopi makinanıza giden LPT1, USB veya Network kablosunun yerine düzgün olarak takılı olduğuna emin olun.

Fotokopi makinanızın yeterli belleği var mı? Sorunun fotokopi makinası belleğinden olup olmadığını belirlemek için yazdırmayı denediğiniz programdan çok küçük bir belge yazdırmayı deneyin. Bir grafik programından yazdırmayı denemiyorsanız, yalnızca metin içeren bir belge yazdırmayı deneyin. Küçük belge doğru yazdırıyorsa, yazdırmayı denediğiniz program yazıcı cihazının belleği için çok büyük olabilir.

 • Yazı tipleri eksik veya ekranda göründükleri gibi görünmüyor, çıktı bozuk ise;
 • İlk olarak bilgisayarı ve fotokopi makinanızı kapatıp açın, sorun devam ederse çalışan tüm uygulamalardan (programlar) çıkıp bilgisayarınızda sadece ilgili programı çalıştırıp yazdırmayı deneyiniz. Tüm bunlara rağmen sonuç alamadıysanız driver (sürücülerini) kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyiniz.
 • Fotokopi makinası otomatik ışık ayarı konumunda mı? Otomatik ışık ayarı konumuna göre ışık ayarı yapınız
 • Fotokopi makinası manual ışık ayarı konumunda mı? Işık ayarını manual ışık ayarı tuşları ile yapınız.Tüm ışık ayarını yapmak için manual ışık ayarı düzeyini ayarlayınız.
 • Toner ilave et göstergesi yanıp sönüyor mu? Toner ilave ediniz
 • Kağıtlar kasete doğru olarak konmuş mu? Kağıtları düzgün yerleştiriniz
 • Kağıt kıvrık, katlanmış veya buruşuk mu? Kağıtları yeni kağıt ile değiştiriniz
 • Kağıt ıslak veya nemli mi? Kağıdı yeni kağıtla değiştiriniz
 • Fotokopi makinası içinde sıkışık kağıt veya kağıt parçası kalmış mı?Kağıdı almak için gereken işlemleri yerine getiriniz.