Fotokopi Makinesi Bakımı

Yazıcı arızaları ve bakımları ile ilgili her türlü desteğe ihtiyaç duyulan teknik servisi ve bakımını markaya bağımsız olarak, planlı program içerisinde eksiksiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz yazıcı resetleme, yazıcı reset modülü tamiri, scaner kablo değişimi, kâğıt pateni, kâğıt alma problemi ve kâğıt sıkışması gibi popüler arızalar veya birçok küçük arızada yazıcılarınıza çok yüksek tamir ücreti ödeyeceğinizi düşünerek çöpe atmayın bizi arayın.
Yazıcı bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınızda artık çözümsüz değilsiniz firmamız teknik tecrübesi, kalitesi ve güvencesi ile arızalı yazıcılarınızı onarıyoruz. Konusunda uzman teknik servisimiz ile arızalı yazıcının arızası tespit edilir. Onaylarsanız hemen tamir edilir.

Teknik servis hizmeti vereceğimiz yazıcılar şu şekildedir:

 • Lazer yazıcılar:  Görüntüsünü kâğıda çıkarmak isteğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiye de HP, CANON, SAMSUNG, XEROX, EPSON, BROTHER, LEXMARK gibi markalar satılmaktadır.
 • Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür: Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar:
  Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkebi kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kâğıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servis olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır.HP, CANON, EPSON ve LEXMARK markaları Türkiye de en çok satılan markalardır. Ev kullanıcılarına hiç hitap etmeyen yazıcılardır.
 • Nokta vuruşlu yazıcı : Kâğıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiye de OKI, EPSON ve LEXMARK markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.
  Bu yazıcılar hakkında destek almadan almanızı tavsiye etmiyoruz.

Yıllık Bakım Anlaşması

Büro Makineleri; (özellikle fotokopi makineleri), periyodik olarak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Periyodik bakımları düzenli olarak yapılan cihazların;

 • Parça ömürleri daha uzun olur,
 • Kopya kaliteleri daha yüksek olur,
 • Arızalanma oranı ciddi şekilde düşer, bu da iş ve zaman kaybının önüne geçer.

Tüm bu sebepler göz önüne alındığında, büro makinelerinin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için Yıllık Bakım Anlaşması’nın gerekliliği gerçeklik kazanmaktadır.

Yıllık bakım anlaşması kapsamında, yılda sadece bir defaya mahsus olarak alınan yıllık bakım ücreti karşılığında;

 • Kullanılan büro makinesinin bir yıl boyunca tüm periyodik bakımları düzenli olarak yapılır,
 • Arıza durumunda makineye ücretsiz müdahale edilir
 • Parça değişimi durumunda, değişimi yapılacak parçalar iskontolu olarak fiyatlandırılır,
 • Toner, mürekkep, master, zımba gibi sarf malzemeler de yine aynı şekilde iskontolu olarak temin edilir.

Siz de büro makinenizi yıllık bakım anlaşması dahilinde korumaya almak için, aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.