Firma Profili

Firmamız 2002 yılında büro cihazları satışı, servis, yedek parça ve sarf malzemelerinin temini alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Bunun yanında 2004 yılından itibaren de elektronik güvenlik (kamera ve alarm sistemleri kurulumu) alanında da faaliyetteyiz. Her iki faaliyet konusunda da uzman teknisyenlerimiz mevcut olup referanslarımız ülkemizin seçkin firmalılarıdır.

Nemak Elektronik ve Büro Sistemleri olarak bizler, kaliteli malzeme, kaliteli markalar, uygun fiyat ve hızlı hizmet prensiplerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Tarihçe

2001

Firma Kuruldu.

Nemak; 2001 yılında uzman branşı olan fotokopi makinesi onarım, bakım ve satış hizmetleri üzerine yeni bir girişim yaratarak İstanbul içerisinde kurumsal firmalara hizmet vermeye başlamıştır. Uzman personel kadrosu ve müşteri memnuniyeti prensibi ile sektöre Nemak olarak ilk adımını atmıştır.
2005

Sıfır Cihaz Satışları

HP, Epson, Brother, Canon, Mitaco, Xerox, OKI, Lexmark gibi dünyaca ünlü markaların; sıfır cihaz satışlarını gerçekleştirmeye başladık. Cihazın satışı sonrasında da bakım hizmetini Nemak üstlenmiştir.
2009

Konut Güvenlik Sistemleri

Kablolu / Kablosuz güvenlik alarm sistemleriyle; konut, iş yeri, yazlık, villa ve benzer alanlara güvenlik çözümlerimizi üretmeye başladık. Nemak şirketi; cihaz satışını da gerçekleştirdikten sonra müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve personellerini de bu ilkeye dahil etmek için gerekli alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmiştir.
2016

Gülen Yüzünüz; Güler Yüzümüz

1000+ aşkın kurumsal firmanın tercih Nemak Büro Makineleri ile çalışmaktan yana olmuştur. İstanbul ili ve çevre iller içerisinde kurumsal firmalara; bakım, onarım ve cihaz satışlarını daha profesyonel şekilde sunmak adına ilkel yöntemler bularak müşterilerini memnun etme yolunda önemli adımlar atmıştır.
ALANINDA UZMAN TEKNİSYEN KADROMUZ VE NEMAK GÜVENCESİYLE DAHA İYİ YARINLARA …
SERVİS ÇAĞIR